Zobrazujú sa všetky 3 výsledky

Spacie vaky pre batoľatá sú vynikajúcim výberom pre detičky, ktoré sú neustále v pohybe a ani na sekundu nechcú sa zastaviť. Neobmedzuje ich v pohybe ani pri hre, ani počas spánku, pričom plní funkciu klasického spacieho vaku, to jest, neumožňuje, aby dieťa sa v noci odkrylo. Sú ideálne po večeroch, kedy dieťa je už okúpané, ale ešte sa hrá pred spánkom. Je dobre zababušené, neprechladne, pričom v nich vie pohodlne chodiť, aj behať. A keď je už čas ísť spať, nožičky možno jednoducho zakryť a dieťatko môže sladko spinkať bez toho, aby ho rodičia museli celú noc neustále zakrývať. Poskytuje tak ničím nerušený spánok nielen pre dieťa ale aj pre rodičov.

Naše spacie vaky navyše sú navrhnuté tak, aby aj rodičom poskytovali čo najväčšie pohodlie pri obliekaní a prebaľovaní dieťaťa. Medzi nožičkami sú umiestnené patenty, vďaka čomu sú vaky rozopínateľné. Teda ak dieťa v noci potrebuje ísť na nočník, nebude ho potrebné úplne vyzliecť.

V našej ponuke nájdete aj spacie vaky s odnímateľným rukávom, vďaka čomu tieto modely sú vhodné nielen na zimné ale aj na prechodné obdobie (jar/jeseň). Rukávy sa zapínajú na patenty. Na nohách sú našité „vrecká“, ktorých preložením sa dá jednoducho schovať otvory pre nožičky.

Sú vyrobené z mäkučkého materiálu, vďaka čomu sú veľmi príjemné na dotyk. Všetky vaky dostali bavlnenú podšívku a patenty sú bez obsahu niklu. Neobsahujú tak žiadne škodlivé látky. Vďaka veselým farbám si ich deti veľmi rýchlo obľúbia.

Možno prať v pračke na 30°C. Žehliť možno z vnútornej strany na 110°C. Sušiť v sušičke alebo použiť chlór je zakázané.